Популярне

Як пережити літо в офісі?

Влітку, коли температура повітря сягає більше  +30 °C, важче стає працювати. Через таку температуру, ми можемо відчувати слабкість, швидко втомлюємося, немає бажання продовжувати працювати.  Літні будні в офісі –  справжній стрес для організму. Як пережити цю пору року в офісі?

Жінкам краще відмовитися від макіяжу. Через багато шарів декоративної косметики Ваша шкіра не може нормально дихати.
Під час спеки потрібно більше пити води, щоб запобігти зневодненню організму. Також втамувати спрагу зможе і чорний чай з фруктами для тонізуючого ефекту, а щоб відновити сили випийте чашку зеленого чаю з лимоном.
Під час літньої спеки апетит знижується. Але не варто зовсім відмовлятися від їжі і голодувати протягом дня.  Порадуйте свій організм свіжим овочевим салатом, який містить багато вітамінів. Гранатовий чи грейпфрутовий сік зміцнить нервову систему.
Дістатись на роботу можливо за допомогою велосипеду. Це швидше, легше, дешевше. Таким чином, ранок стане більш приємнішим і менш нервово напруженим.
 

Іннеса Свіца
Всі статті автора

Суспільство

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією