Популярне

Єреван – огляд подій

Майдан у Єревані виник через незгоду підвищенням тарифів на електроенергію.

•    17 червня прийняття регулюючою комісією нових тарифів на електроенергію;
•    Внаслідок цього 19 червня збирається сидячий пікет біля резиденції президента  Сержа Саргсяна;
•    Не дивлячись на те, що рівень напруженості в країні зростає, переглядати тарифи не збираються;
•    22 червня – перекрито проспект Баграмяна.
•    23 червня за допомогою водометів було розігнано демонстрантів;
•    Кінець червня місяця став напруженим. 27 – 29 червня: початок дня 27 числа розпочався з того, що правоохоронними органами було демонтовано намет, поліція вдалась до погроз: застосування сили, якщо в подальшому будуть намагання заблоковувати вулиці. До кінця дня ситуація змінюється з боку влади. Уряд вирішив піти на поступки і сплатити різницю тарифів на електроенергію.  Самі ж демонстранти після даної заяви розділились на 2 групи: одні вважали, що дане рішення влади – це вже перемога, а інші – вважали, що потрібно домагатись повного скасування даного рішення.
•    День наступний – 28 червня – продовження тиску, погроз з боку поліції. До кінця дня, поліція збільшила власні сили за допомогою спецтехніки та збільшенням числа власних сил. Майдан залишився, операція очищення не пройшла.
•    29 червня – демонстранти провели ходу по проспекту Саят-Нова і вулиці Абовяна. Протести, що спалахнули в інших місцях почали дещо знижуватись. Так, наприклад, на Театральній площі в Гюмрі учасники вирішили змінити форму дану боротьби на проведення інформаційної ходи. Мітинг на площі Свободи також добіг свого кінця.
•    30 червня – кількість учасників зменшується. Мітингарі розпочинають розподіл на робочі групи для подальшого обговорення та вирішення проблеми. Самі ж ініціатори вважають, що боротьба продовжується, адже вимоги не виконані.
•    2 липня – оголошено голодування.
•    3 липня – порушено Спеціальною слідчою службою кримінальну справу проти співробітників правоохоронних органів, які перевищили свої повноваження 23 червня.
•    4 липня – висувається ультиматум владі «Крок вперед». В цей день продовжують активно мітингувати, а поліція закликає розійтись.
•   6 липня – на сьогоднішній день акції протесту тривають. Зростає напруга. У зв’язку з тим, що вимоги учасників не виконані вони намагаються здійснити «Крок вперед» - просуваючись на крок ближче до президентського палацу. Самі ж правоохоронці хочуть розібрати барикади демонстрантів. Мета поліції – прибрати сміттєві контейнери для звільнення проїжджої частини, самі ж акції протесту не намагатимуться припинити, якщо вони триватимуть і не заважатимуть рухові проїжджих частин. Нині ж було очищено проспект Баграмяна та відновлено автомобільний рух.  Учасники продовжують стояти на тротуарах. Люди, які протестують вже третій тиждень готові пересувати свої барикади щодня, вимагати скасування рішення про подорожчання електроенергії.

За час проведення демонстрацій активність виявив рух «Ні грабунку», один із лідерів є Вагінак Шушанян.

 

Іннеса Свіца
Всі статті автора

Суспільство

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією