Популярне

Угорщина вкладе кошти в Закарпаття для діагностики та лікування онкологічних захворювань

Для встановлення загальної картини онкозахворювань США та Євросоюз запровадили спеціальну медичну програму, на яку виділяються значні кошти. У програмі, яка передбачає скрупульозний статистичний облік, аналіз та обмін даними, задіяна й Угорщина, яка готова залучити до процесу Закарпатську область.

Деталі такої співпраці обговорювалися на зустрічі голови ОДА Геннадія Москаля з держсекретарем Міністерства зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Іштваном Міколою та американським бізнесменом Алексом Ровтом.
– Весь світ об’єднався у боротьбі з онкологічними захворюваннями, і вже є передумови для того, щоб зробити цю страшну хворобу виліковною, –  відзначив І.Мікола. – Угорщина переживає економічний підйом і може дозволити собі фінансувати медичні програми, пов’язані з лікуванням раку, й на Закарпатті. Наша співпраця включатиме навчання фахівців, будівництво на Закарпатті спеціальних лабораторій із обладнанням, обмін даними про біологічні зразки тощо.
Геннадій Москаль запевнив, що область надасть повне сприяння угорцям і запропонував вибрати конкретні медичні заклади, які будуть задіяні в програмі.  Цими днями угорська делегація, до якої приєднається  директор Інституту онкології Будапешта доктор Міклош Каслер, огляне Закарпатський обласний клінічний онкологічний диспансер та інші медзаклади області на предмет подальшої співпраці. Джерело: http://www.carpathia.gov.ua/
 

Іннеса Свіца
Всі статті автора

Закарпаття

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією