Тернополянин Олег Худий розповів, що відбувається у Дніпропетровську

Тернополянин Олег Худий, який навчається на дизайнера в Дніпропетровську, живе за квартал від місця, де сьогодні сталися вибухи. Зараз сусідню від нього вулицю перекрили, розповідає він. З міста випускають тільки за паспортом.

Сьогодні добровольці акції «Зробимо Україну чистою!» прибиратимуть в Тернопіль

Чим саме Ти зможеш допомогти? Виходь з нами на всеукраїнське прибирання, Ти точно знаєш, що, саме прибравши власноруч бруд і сміття, людина автоматично припиняє смітити… Тож, запрошуємо Тебе зареєструватись за лінкомhttp://letsdoit.org.ua/node/add/join. Обравши місце прибирання, ти зможеш 28 квітня отримати інвентар і зробити країну чистішою.

Прем’єру кліпу Андрій Підлужний привіз до Тернополя

Дивилися кліп співачки, що 10 років не виходила на сцену, слухали критику щодо місцевих телеканалів, ділилися пропозиціями стосовно прийому зірок, що проїжджають повз наше місто, тернопільські журналісти на зустрічі нашого земляка Андрія Підлужного, Юлії Лорд, продюсера Ростислава Домішевського, та фіналіста сьомого «Шансу», а нині – молодого популярного співака Владіслава Левицького, в Тернопільському центрі комунікацій.

Батьки нестимуть відповідальність за «мистецтво» тернопільського школяра

Днями у Тернополі затримали юного любителя графіті. Дев’ятирічний хлопчина, учень другого класу, на вулиці Миру близько 20 години вечора розмальовував фасади будинків балончиком з аерозольною фарбою. Тепер за це своєрідне «мистецтво» школяра нестимуть відповідальність його батьки.

У Тернополі заборона продавати алкоголь вночі справді діє?

Ви пройдіться по центральних нічниках, - звернувся в редакцію телефоном тернополянин Віктор Семага. - Коли тільки прийняли, думав: "Молодці, нарешті порядок буде і менше п’яної швалі..". Помилився. Чоловік вважає, що міська влада таке рішення прийняла для своєї реклами, а ще для того аби видавати "неофіційні" дозволи за певну "подяку".

“Капітан Парій” вже курсує Тернопільським ставом

Теплохід “Капітан Парій” вже курсує Тернопільським ставом. Найближчими вихідними до нього приєднається і більший за розмірами “Герой Танцоров”. Обидва катери, запевняють у КП “Тернопільелектротранс”, справні, тому у безпечну та приємну мандрівку запрошують усіх охочих. Вартість її, кажуть, цьогоріч не змінилась.

В Тернополі побільшає іноземних студентів?

Одним із джерел іноземних інвестицій в українську освіту - є навчання в українських вишах студентів-іноземців. Про розширення такої практики говорили сьогодні у Тернополі на Всеукраїнській науково-методичній конференції у ТНТУ імені Івана Пулюя.

Щоб безкоштовно їздити електричкою - підробила пенсійне посвідчення

У електричці „Тернопіль - Заліщики” затримали 52-річну жінку з фальшивим пенсійним посвідченням. Печатка на документі була несправжньою. У Великій Березовиці зловмисницю висадили і доправили до міліції.

Середньовічну моду покажуть в Тернополі на туристичній виставці-фестивалі

Греки та поляки приїдуть до Тернополя на Західно-українську туристичну виставку-фестиваль, яка пройде 18-19 травня у парку Шевченка. Також до Тернополя презентувати свої підприємства приїдуть близько 60 туристичних фірм та операторів.

Стали відомі суперники «Школи-ліцей» №13 у національному кубку

Переможець обласного етапу Національному Кубку шкільного футболу ЄВРО- 2012 – навчально-виховний комплекс «Школа-ліцей» №13, - отримав своїх наступних суперників у боротьбі за путівку до фіналу кубку, який, нагадаємо відбудеться в Києві на НСК «Олімпійський»

Іван Драч у ТНПУ говорив про літературу та кіно

У Тернополі із 26 по 28 квітня проходить Всеукраїнський фестиваль української книжки «Джура-фест-2012». Більше, ніж 40 видавництв та 30 письменників відвідають наше місто. Серед них – Іван Драч, відомий український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч.

Тернопільські учні відвідали німецький аерокосмічний університет

У рамках спільних україно-німецьких науково-освітніх проектів, за сприяння Національного центру «Мала академія наук України» та Німецького Музею м. Мюнхен, проходило навчання слухачів Тернопільської МАН у науково-пізнавальній школі в коледжі ім. Кершенштайнера (м. Мюнхен, Німеччина). Про це повідомив начальник управління освіти ТОДА Ігор Запорожан.

² в


parkovka.ua

web-䳺