Популярне

Новини Тернопільщини

Як у Тернополі гулятимуть випускний?

Духом кращих національних традицій буде пройняте цьогоріч загальноміське свято «Випускник – 2012», основна урочиста частина якого відбудеться 12 травня. Вшанування випускників спочатку відбудеться у шкільних колективах, де їм буде вручено атестати про повну загальну середню освіту.

Названо країни, в яких майже у всіх є робота. Як не дивно, Україна - в їх числі

Міжнародне агентство Gallup опублікувало звіт про рівень безробіття у 148 країнах за підсумками 2011 року. У результаті дослідження були виявлені дев’ять країн, в яких зайнятість населення становить не менше 95%. Більшість з них розташовані в Азії, решта - в Центральній та Східній Європі. Як відомо, при безробітті нижче 5% зайнятість у країні вважається повною.

В Тернополі презентували “Електорат”

В Тернопільському інтернет-середовищі від сьогодні на один сайт стало більше. Напередодні виборів стало актуальним питання доступу до інформації про кандидатів, програм партій, виборчого законодавства та орієнтації виборця у виборчому процесі.

Тернопільська ОДА розглянула земельні питання

Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Юрій Желіховський провів засідання робочої групи з попереднього розгляду матеріалів погодження місця розташування об’єктів та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, відповідно до поданих клопотань від громадян та юридичних осіб.

В Тернополі ограбували автомобіль

До працівників Тернопільського міськвідділу з повідомленням про крадіжку звернувся 58-річний мешканець обласного центру. Чоловік припаркував своє авто на стоянці по вулиці Подільській поблизу одного із громадських закладів, а в салоні залишив барсетку.

Голова Бережанської РДА на початку квітня віддав в оренду 3 ставки. А в кінці квітня забрав назад

4 квітня 2012 року голова Бережанської РДА Ярослав Тринька передав Публічному акціонерному товариству «Тернопільський облрибокомбінат», м. Тернопіль, вул. Кн. Острозького, 14/а, в оренду земельні ділянки терміном до 1 грудня 2012 року (до моменту виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок) для ведення рибного господарства (товарного сільськогосподарського виробництва) із земель запасу (водного фонду) на території сільських рад:

Тернополяни починають вивчати іспанську!

З 10 травня 2012 року, щочетверга о 17.30 відбуватимуться засідання Клубу з вивчення іспанської мови у тернопільській обласній універсальній бібліотеці. Заняття проводить волонтер Корпусу Миру США Хьюстон Веддінг.

Другі регіональні та муніципальні читання в ТНЕУ

В рамках Других регіональних і муніципальних читань на базі Кримського НКЦ ТНЕУ (селище Форос) відбувся науково-практичний семінар з міжнародною участю «Технології муніципального менеджменту в діяльності органів місцевого самоврядування».

В ТНЕУ відбувся науковий семінар «Геополітична роль країн BRICS та їх вплив на реструктуризацію світового фінансового середовища»

Кафедрою міжнародних фінансів ТНЕУ 26 квітня 2012 року проведено науковий семінар «Геополітична роль країн BRICS та їх вплив на реструктуризацію світового фінансового середовища».

Вибір редакції

Реклама
Загрузка...
Загрузка...
Афіша фільмів на KINOafisha.ua

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією