Популярне

Новини Тернопільщини

Уже на 10 червня запланували відкриття сміттєсортувальної лінії під селом Плебанівка Теребовлянського району

Підприємство зможе приймати усе сміття із Тернополя, оскільки здатне переробити 50 тисяч тонн відходів за рік. Таким чином відпаде потреба у сміттєзвалищі. Однак чи будуть вивозити на лінію сміття із Тернополя наразі невідомо.

Тернопільські журналісти спробували вивчити грузинську

У рамках днів культури Грузії в Тернополі, які приурочені Дню Незалежності Грузії та 20-ти річчю дипломатичних відносин України та Грузії, в прес-клубі “Вільного життя плюс” відбувся майстер-клас з грузинської мови.

У меню – печиво з мурахами, прострочена сметана і м’ясо з рибою від невідомого виробника

«Водна катастрофа», що переживає зараз Чортків, може здатись городянам дрібницями порівняно з порушеннями, виявленими працівниками обласної інспекції з питань захисту прав споживачів у трьох середньоосвітніх школах райцентру, а саме: у 5-ій (вул. Князя Великого, 4б), 6-ій (Залізнична, 10) та 7-ій (вул. Шевченка, 24). Може, саме завдяки інспекторам старшокласники замість тестувань не потрапили у лікарню з отруєнням. Зрештою, судіть.

Сьогодні, 23 травня, у Тернополі в рамках Дня Героїв гостюватимуть Сашко Положинський з «Тартаком» та «Ot vinta»

Вони завітають у Тернопільський Центр комунікацій, щоб зустрітися з місцевими журналістами. До спілкування з відомими гуртами організатори зустрічі запрошують всіх бажаючих “акул пера”.

Нова ідея-фікс на Тернопіллі – проектор у кожен клас

Після закупівлі плазмових телевізорів для шкіл Тернопільщини, на які начебто розщедрились меценати, у деяких загальноосвітніх закладах (наразі невідомо з чиєї ініціативи) з’явилась нова ідея-фікс - обладнати кабінети проекторами. Саме цю оргтехніку найчастіше згадують у своїх розмовах із журналістами обурені батьки.

Вчора Тернополяни перекрили дорогу у час пік (фоторепортаж)

Під час найактивнішого руху Тернополем 22 травня із 18.00 до 18.30 місцеві жителі перекрили рух транспорту по вул. кн. Острозького. Тернополяни виступали категорично проти забудови їх прибудинкової території, що знаходиться недалеко від філармонії.

На міжнародному форумі обговорювали шляхи вдосконалення демократії

18-19 травня в Києві проходив Громадський форум за участю європейських експертів «Шляхи вдосконалення інститутів місцевої демократії в Україні», який зібрав політиків, представників органів місцевого самоврядування, громадських діячів та аналітиків, міжнародних експертів з питань місцевої демократії.

Львівські прокурори накопали тернопільських

У Тернополі 20 травня на майданчику зі штучним покриттям, що біля центрального стадіону, пройшов перший етап кубка Генерального прокурора України з міні-футболу серед прокурорських команд. Тернопільські прокурори у вирішальному матчі поступилися колегам із Львівщини і, на жаль, вибули зі змагань.

Тернопільські спортсмени вибороли перемогу на ХХІІ чемпіонаті Європи з армспорту

У Гданську (Польща) проходив ХХІІ чемпіонат Європи з армспорту. Відмінно виступив на цих змаганнях наш земляк, заслужений майстер спорту України з армспорту Андрій Пушкар, завоювавши дві золоті медалі чемпіонату Європи у ваговій категорії більше 110 кг.

Вибір редакції

Реклама
- фільми в кінотеатрах України

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією