Популярне

У Тернополі з'являться фахівців за спеціальністю "Геодезія та землеустрій"

Освіта у сфері землеустрою набирає популярності на фоні неймовірного зростання ринку торгівлі землею і нерухомим майном. Землевпорядник сьогодні є професією затребуваною як у селі, так і в місті, адже вона завжди користувалася пошаною, й присвячена безцінному скарбу України – землі, якій завжди надавалось особливе значення.

Уперше у Тернополі та Тернопільській області підготовка фахівців за спеціальністю «Геодезія та землеустрій», галузь знань «Архітектура та будівництво», освітньо-професійний ступінь «фаховий молодший бакалавр» (на базі 9-го класу) здійснюватиметься у Галицькому коледжі імені В’ячеслава Чорновола.

Випускники спеціальності «Геодезія та землеустрій» - є основними учасниками землевпорядної, кадастрової та оціночної діяльності, тому що підготовлені до здійснення таких видів діяльності: молодший інженер; технік-землевпорядник; фахівець з інформаційних технологій; технік-геодезист; технік-картограф; технік-проектувальник.

Фахівці даної галузі займаються відведенням земель підприємствам, організаціям для суспільних потреб та громадянам під індивідуальне будівництво; здійснюють оформлення та видачу документів на право власності; організовують раціональне використання та охорону земель; займаються експертною оцінкою землі та нерухомості.

Працевлаштовуються фахівців за спеціальністю «Геодезія та землеустрій» на посадах землевпорядників об’єднаних територіальних громад, в галузях економіки, що потребують вирішення земельно-майнових питань, геодезичного і геоінформаційного забезпечення, зокрема, підприємствах агробізнесу, будівельної галузі, енергетики, телекомунікації, видобутку корисних копалин, транспорту тощо.

Емма Кец
Всі статті автора

Тернопіль

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією