Популярне

Школяр та його робочий графік

Діти не дуже люблять вчитися це стосується особливо первачків, які ще не звикли до шкільного життя, а у голові ще вимальовуються улюблені ігри. Але так, чи інакше всі звикають і малечі прийдеться входити у новий робочий графік.

Графік – він стосується не тільки першокласників, а й дітей старших віком. Після літніх канікул важко змінити вільний час на час навчальний. Із школою з’являються і домашні завдання які потрібно встигати виконувати. Щоб дитина змогла із легкістю ввійти у новий робочий ритм потрібно поступово її привчати до цього. Приблизно за 2 тижні до шкільного навчання потрібно, щоб дитина вставала зранку, повторила деякий пройдений матеріал.

Робочий графік школяра складається із таких складових:
1.    Сніданок;
2.    шкільні заняття;
3.    час на обід;
4.    додаткові заняття;
5.    час для виконання домашнього завдання;
6.    прогулянка;
7.    вільний час;
8.    сон.

Малеча полюбляє уникати виконання 2, 4,5 пунктів. Складати графік потрібно разом із дитиною. Якщо Ви бачите, що дитина проводить багато часу за комп’ютером марно, то скоротіть пункт 8 та додайте якесь інше заняття, але щоб було цікавим і не приносило додаткових навантажень. Складіть зручний маршрут для малюка, постарайтеся прокласти такий маршрут, щоб дитина змогла прогулятись зранку пішки. Це здорово та й свіже повітря збадьорить, налаштує на навчання. Майте на увазі, що графік для школяра до 4 класу має закінчуватися о 21:00. З цього часу дитина має спати до 7:00 ранку. Сон повинен тривати 9 – 10 годин для школяра початкових класів. Будьте уважними до свого малюка та хваліть за слухняність, досягнення.
 

Іннеса Свіца
Всі статті автора

7+Я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією