Популярне

Колонка

Сьогодні – Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням (відео)

"Починаєш курити, щоб довести, що ти чоловік. Потім намагаєшся кидати курити, щоб довести, що ти чоловік". Так говорив про тютюнопаління відомий письменник Жорж Сименон. Сьогодні, 31 травня, відзначають Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням.

Брати-слов’яни

Сьогодні церква Східного обряду вшановує пам’ять рівноапостольних Кирила і Мефодія, болгарів-проповідників, ченців. День відомий також, як День слов’янської писемності та культури. Слов’яни нині займають п’яту частину Європи, але сказати, що вони мають в інформаційному просторі місце співмірне до географічного - важко.

День матері

Редакція газети «Бізнес-область» вітає з Днем Матері! Щастя, здоров’я і незгасимої любові дітей бажаємо в цей день всім, хто носить горде і водночас ніжне ім’я матері!

Дякуємо за те, що живі!

Редакція інтернет-газети «Бізнес-область» щиро вітає з Днем Перемоги! Всіх, хто перемагав у страшному вирі війни, всіх, хто вижив у пеклі вибухів і моторошного свисту куль, всіх, хто не знає, що таке війна. Історію, на жаль, не можна перекреслити, навіть якщо вона виблискує криваво-червоним. Пам’ятаймо, поважаймо, схилімо голову перед героями!

Цирк на дроті від гаранта, або Чи можна достукатися в закриті двері?

У якій країні ми живемо, Боже? Хіба заслуговуємо такого? Це, мабуть, перше, що мимоволі відчулося десь так на сьомій хвилині перегляду документального фільму-альманаху «Відкритий доступ». Наче і оту пресловуту демократію маємо, і мрії про «вільну-сильну-багату» Україну, і навіть «пАкращення» вже є. Але люди як жили не по-людськи, так і продовжують химерно виживати, вишукуючи рятувальну соломинку.

Дещо про інтелектуальну власність

"Дай списати домашнє завдання..."- "На….". Приклад, з яким кожен стикався у шкільні чи студентські роки. Звичайно, тоді ніхто не задумувався про інтелектуальну власність чи авторські права.

Сьогодні Skype – 10 років!

Важко уявити сучасний ритм життя без сервісу відео- та аудіокомунікації Skype, який встиг стати незмінним помічником. Але ще 10 років тому відеозв’язок здавався чимось нереальним і навіть фантастичним.

Кадри пам’яті про Червоногородський замок

Минулих вихідних обвалилася вежа Червоногородського замку! Не витримала старенька перевірки часом і невесняною весною… Така новина неприємно вразила мене і залишила гіркий присмак від дуже солодких спогадів. Бувала я у тих краях лише раз, але й цього короткого візиту до Ниркова мені вистачило, щоб закохатися у запаморочливий дух "червоного міста" (кажу це без жодного пафосу, як може видатися тим, хто мене не знає).

Чи-та-ти

Із 1967 року за ініціативою і рішенням Міжнародної ради з дитячої книжки 2 квітня, в день народження великого данського казкаря Ганса Крістіана Андерсена, весь світ відзначає Міжнародний день дитячої книжки (International Children’s Book Day). Це якщо офіційно. Цікаве таке свято, хоч може й не таке популярне, як День сміху чи День вебмайстра. Кому потрібна дитяча книга? Крім видавців, пиьсменників і... дітей. Проте іноді виявляється, що й їм вона не потрібна.

Всі дороги ведуть до вічного Риму

Рим дихав спокійно і тихо - від старості своєї і від могутності. Гігантська сила не дозволяла йому вибухати в пориві пристрастей, згорати від бажань чи навіть трошки побушувати, наче те море взимку. Рим все добре розумів – трошечки він похвилюється, а мільйони мурашок-людей зникнуть, як то колись було...

Щастя вам!

Сьогдні - День щастя. Отак зненацька. З самого ранку. Тіштесь. Перший. Міжнародний. Ви ще не щасливі? Тоді ми йдемо до вас! З десятками (мегабайтів) котиків. З всім "няшним", рожевим, квітковим. Дихайте вільно — це наказ.

Забуті цінності

На днях в переповненій маршрутці з нудьги вивчала правила користування транспортом. Серед обов’язків пасажира — "повідомляти водія про виявлені забуті документи, речі, цінності". І тут я задумалася: а що ж це за цінності такі, котрі не речі і не документи? І які можна забути?

12 березня — 150 років від дня народження Вернадського

Наука для цього вченого була понад усе, зазначають фахівці. А його найголовніші відкриття відбувалися на перетині природничої та соціальної сфер. 12 березня минає півтора століття видатному вченому, одному із засновників Української Академії наук Володимирові Вернадському.

Українські козаки образились на Скрипку за Масляну

Лист-звернення: "З нагоди відродження свята Колодія (Масляної), звертаюсь особисто до Вас, як до відомого громадського діяча та співака зі щирим козацьким проханням припинити подальшу популяризацію та рекламу традицій святкування російської Масляної на українських козацьких землях, як це зараз відбувається за Вашої участі в телевізійному просторі України...

Вся інтригуюча правда про 8 Березня

Дорогі жінки, наше свято, як повідомляють історики, має всесвітній характер. Воно виникло ще у 1857 році в далекій Америці. Перед тим, як привітати Вас, наші дорогі, красиві, чарівні читачки, ми розповімо всю правду про корені свята, з чого все розпочалось, та чим ми маємо пишатись.

VIP - поїздка у тернопільському тролейбусі

Проїзд у тролейбусі «старого калібру» вартістю 30 гривень – хіба не це клас «люкс»? Звідки така «космічна» ціна, адже квиток у «троліку» коштує всього півтори гривні, а по студентському і за 1 гривню можна їхати?

Якщо можеш, прости...

Привіт, моя кохана! Пам’ятаєш, як я тебе так називав? Як щоночі ніжно пригортався, цілував твій милий носик і шепотів, що кохатиму тебе вічно? Пам’ятаєш, як ти прокидалася від солодкого запаху кави, як я шкодував тебе будити, не хотів, щоб ти працювала і обіцяв, що ти не будеш ні в чому собі відмовляти... Памятаєш? Звичайно, ні. Адже це все ніщо поряд із тим, якого болю я тобі завдав пізніше, як зрадив твоє жіноче серце...

З новим роком або не китайці єдині...

Уже кілька не першу весну я вітаю близьких і знайомих з новим роком. Більшість спочатку сприймають вітання як жарт, хоча особливо дивно чути таке від людей, котрі кілька тижнів тому радо святкували Китайський новий рік.

День пухнастих і вусатих домашніх улюбленців

«Киць-киць киця, киця-кицюня, мур-мур Мурка-манюня…» - співається в одній дитячій пісеньці. Про цих пухнастих муркотливих і дуже милих істот створено не одну пісеньку, віршик,скоромовку… Вони – коти і кішечки – незмінні герої казок і мультфільмів.

Одна на двох

Із Назаром я дружу ще із незапам’ятних часів. У ранньому дитинстві коли ми ще були карапузами, не було таких випадків, аби хтось не поділився своїми іграшками та кубиками. Згодом, цілими днями разом шукали пригод: гралися в машинки, їздили на риболовлю, льопалися у ставку. У нас було все і завжди одне на двох.

Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією