Популярне

За що українці цінували роботодавців у 2016 році

За даними опитування роботодавців, дві третини з них змогли підвищити зарплату своїм співробітникам у 2016 році. Проте, незважаючи на підвищення, понад третина «білих комірців» стали менш лояльні до свого роботодавця.

За даними опитування Міжнародного кадрового порталу hh.ua, зарплата є найважливішим фактором мотивації для «білих комірців», але тільки кожен сьомий задоволений її розміром.
У 2016 році ринок праці стабілізувався і вийшов на показники зростання. За даними опитування роботодавців, дві третини з них змогли підвищити зарплату своїм співробітникам. Проте, незважаючи на виразні позитивні зміни в зарплатній політиці компаній, ознаки лояльності співробітників залишають бажати кращого. Лише 28% «білих комірців» почали більше цінувати свої робочі місця й стали більш лояльними до компанії.
Понад третина не змінили свого ставлення до роботодавця. І стільки ж стали менш лояльними, тому готові змінити роботу заради вищої зарплати. Передусім це пов’язано зі зростанням кількості пропозицій роботи, зниженням конкуренції на ринку праці (за минулий рік її позначки знизились із 5 до 3 пошукачів на вакансію) і, як наслідок, скороченням термінів пошуку роботи.

За даними опитування офісних співробітників, зарплата є для них найважливішим фактором мотивації. Понад половина опитаних зазначили, що при виборі місця роботи в першу чергу звертають увагу на рівень оплати праці. Але лише кожен сьомий задоволений розміром своєї винагороди. Крім заробітних плат, важливими, але не задоволеними поточним роботодавцем факторами є професійне навчання і розвиток, можливість кар’єрного зростання, а також повага й визнання досягнень у роботі співробітника.
Як показало опитування, «білих комірців» більшою мірою мотивує фінансовий успіх, а також можливості його досягнення (шляхом професійного розвитку й просування кар’єрними сходинками). Поруч із цим українські роботодавці роблять ставку на нематеріальні фактори мотивації, зокрема офіційне оформлення, зручне розташування офісу й гнучкий графік роботи, доброзичливу атмосферу в колективі й комфортні умови праці.

 

Міжнародний кадровий порталHeadHunter Україна
Всі статті автора

Бізнес

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією