Популярне

Апатія в громадах можлива з децентралізацією?

Реформа місцевого самоврядування обговорюється вже протягом року. Централізація, децентралізація – най використовувані терміни, що застосовуються політиками в ході перс-конференцій, а особливо під час відвідування різних політичних ток-шоу.

Молдова мітингує

6 липня у Молдові відбувся мітинг про приєднання до Румунії. Жителі держави вимагають приєднання двох країн по кордону річки Прут.

Греція та підсумки референдуму

У неділю 5 липня в Греції відбувся референдум. Нагадаємо, що причиною його стало неприйняття умов міжнародними кредиторами. Референдум ініційований парламентом Греції.

Мультикультуралізм сьогодні

Проблема взаємодії людей різних національностей, що проживають на одній території однієї держави турбує багатьох країн. Так, неодноразово спалахують конфлікти між титульною нацією та національною меншиною, або ж певною емігрантською групою.

Громадянське суспільство: українські реалії

Громадянське суспільство – умова розвитку демократичної держави. Визначення поняття «громадянське суспільство» залишається актуальним і в наші дні. Так, цим питанням цікавились мислителі від Античності до сучасних науковців.

Греція: історія, досвід, ЄС

Грецьке питання облетіло ЗМІ не лише країн Європи, але й всього світу. Адже, мова йде про зміни, що грядуть і несуть за собою наслідки для інших держав. Країна славиться розвитком демократії, філософії, мистецтвом та архітектурою. Поліси – взірець демократичного режиму для тої історичної епохи.

Вибір редакції

Реклама
- фільми в кінотеатрах України

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією