Популярне

Як не піддаватися паніці?

Паніка – це реакція на певну загрозу. Такий психологічний стан знайомий кожному із нас. Коли атакує паніка, то ми відчуваємо страх, хвилювання, прискорене серцебиття, пітливість, нудоту. Часто паніка може заволодіти людиною, а тоді контролювати події стає важко. Якщо у Вас виникли непередбачувані ситуації, пам’ятайте: «Ніколи не варто падати духом, емоції потрібно тримати під контролем».

Чому дитина погано їсть?

Коли дитина погано їсть, то батьки хвилюються з даного приводу. Звісно, адже кожного дня дитина витрачає багато енергії, рухається, росте, а щоб ці процеси відбувались добре, варто їсти, бо саме з їжі ми отримуємо сили для виконання щоденних дій. Причини відсутності апетиту можуть бути:

Як мотивувати себе до роботи?

Коли за вікном чудова погода, то змусити себе працювати є досить важко. У думках сонце, річка, море, друзі та відпочинок,а до кінця робочого дня ще далеко як і до вихідних.

Сьогодні – Міжнародний день фотографа

Міжнародний день фотографа відзначають 12 липня. Ми звикли фотографувати щасливі моменти нашого життя, уявити світ без фотографій неможливо. Сьогодні кожен може спробувати себе у ролі фотографа, адже у наших телефонах, планшетах є фотокамери.

Для боротьби з втомою…

Втому ми відчуваємо час від часу під час клопітких робочих днів. Втома – приносить дискомфорт, а ще якщо вона переслідує щодня, то це може викликати появу певних захворювань. Їжа може зняти це погане відчуття, додати енергії та сили. Які продукти харчування можуть перемогти втому та стрес?

Ви запізнились на роботу?

Від запізнень на роботу чи ділову зустріч ніхто не застрахований. Не почули зранку як пролунав дзвінок будильника, домашні проблеми, затори на дорогах, інше – може стати причиною запізнення. Що робити у такій ситуації?

Чого бояться комарі?

Ніхто не любить комарів, а надто тоді, коли доводиться прокидатись від їхнього писку вночі, а вже після цього важко приходиться заснути до самого ранку. Крім цього, комарі можуть зіпсувати чудовий відпочинок. Для боротьби із цими комахами ми звикли використовувати різні пластини, спіралі, гелі, креми, які добре розрекламовані. Правда, вони не завжди дієві, а ще й можуть нашкодити здоров’ю. Існує ряд народних методів боротьби з комарами, варто знати про них.

Лікувальні властивості абрикосів

Літня пора року щедра не тільки яскравими сонячними днями, але й багатьма смачними фруктами. Абрикоси привертають увагу дорослих та дітей своєю зовнішністю й смаком. З них ми готуємо джеми, компоти, інші напої, споживаємо у свіжому та в сушеному вигляді.

З 1 липня пенсії у розмірі до 10 740 грн. звільнено від оподаткування

З 1 липня не оподатковуються суми пенсій, що не перевищують 10 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого на 1 січня звітного податкового року, для осіб, які втратили працездатність (у 2016 році – це 10 740 гривень).

Вибір редакції

Кві
06
"Селищна рада виділила, що могла, – 8 тисяч гривень". Як працюють медики в Монастириському районі

Знайомство з Монастириським районом для широкої української аудиторії розпочалось 25-го березня, коли там від коронавірусної хвороби помер 68-річний чоловік (мешканець села Ковалівка, Монастириський район).

Реклама
- фільми в кінотеатрах України

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією