Популярне

"Теплі" кридити для мешканців Запорізької області

Зараз в Україні активно впроваджується програма енергоефективності, яка передбачає надання кредитів населенню на встановлення твердопаливних котлів, впровадження енергоефективного обладнання та придбання енергозберігаючих матеріалів.

У рамках швейцарсько-українського проекту «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади», учасником якого є Дніпропетровщина, буде надаватися більше електронних послуг, як повідомляють на сайті Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Гроші поступаються місцем платіжним карткам

В Україні все частіше використовують платіжні картки для розрахунків. Показник їх використання має стійку динаміку до зростання. Як повідомляють на офіційному сайті Національного банку України, у II кварталі 2016 року частка безготівкових розрахунків у загальному обсязі операцій із платіжними картками в Україні продовжила зростати. Цей показник збільшився до 34,9% порівняно з 34,7% у I кварталі цього року.

Податкові роз’яснення: як зробити їх простими і зрозумілими?

Міністерство фінансів України запрошує усіх охочих висловити свої побажання щодо податкових роз’яснень. Як повідомляється на офіційному сайті Міністерства фінансів України, ця ініціатива Мінфіну має одну мету: полегшити життя платникам податків, зробити податкові роз’яснення максимально ефективними.

На харківському кордоні вилучено пістолет та старовинні монети

Харківські правоохоронці пильним оком стежать за кордоном. Як повідомляє сайт новин у Харкові “Місцевий дозор”, у неділю через харківський кордон громадяни спробували перевезти пістолет та старовинні монети.

Більше мільярда доларів фізичні особи перевели в Україну у першому півріччі

У першому півріччі цього року кількість грошових переказів в Україну, як повідомляє сайт новин “Місцевий дозор” у Харкові, зросла із $24 млн., до $1,2 млрд. Найбільше грошей надходить в Україну з Росії. - $451 млн. У той же час, у Росію було надіслано у кілька разів менше - $96 млн.

Гуманітарна допомога Україні від німецького міста Гановер

Українська діаспора піклується про Україну, допомагає нашій країні, як тільки може. Адже це дуже важлива справа, особливо зараз.

Квартири - учасникам АТО

Напередодні Дня Незалежності, як повідомляє Урядовий портал, близько 50 учасників АТО отримали нові квартири.

Підручники - в Інтернеті

Схоже, що час, коли школярі ходили до школи з паперовими підручниками, відходить у минуле. Тепер, маючи звичайний планшет, можна абсолютно безкоштовно завантажити шкільні підручники.

Шлюб за одну добу

Як повідомляється на офіційному сайті Міністерства юстиції України, сьогодні у Львові можна зареєструвати шлюб за одну добу. Одружитися за новою процедурою можна у кількох місцях: Музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський гай», на стадіоні «Арена Львів», а також у Міжнародному аеропорту «Львів» ім. Д. Галицького. Про це в ході урочистого запуску сервісу в рамках робочого візиту на Львівщину повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

Президент України - у Харкові

Сьогодні до Харкова прибув президент України Петро Порошенко. Як повідомляє місцевий сайт новин, президент відвідав нову станцію метро "Перемога". Він привітав харків’ян із відкриттям метро. Це вже тридцята станція.

Десятки мешканців Харківщини отримали нові квартири

Багатьом родинам на Харківщині цьогоріч пощастило. Мешканці області за діючими житловими програмами отримали майже півсотні квартир. Про це повідомив директор Департаменту містобудування та архітектури Хода Михайло Рабінович.

Слобожанщина й Галичина: культура єднає людей

У Харкові з 11 по 24 серпня проходить акція - культурний форум «ПогранКульт: ГаліціяКульт». Мета цього заходу - налагодити культурний діалог між Слобожанщиною та Галичиною. Ми всі - багатонаціональний народ України, і ми повинні любити та поважати один одного!

Конфлікт через курку

Мешканець Хайфи, Ізраїль, звернувся до рабинського суду з проханням видати розпорядження, щоб його жінку вигнали з будинку. Він повідомив, що жінка побила його за те, що він розморозив курку без її дозволу.

Виставка квітів до Дня незалежності у Харкові

Напередодні та у День Незалежності України у Харкові пройде виставка квітів. Місцеві квітникарі, а також підприємства з Івано-Франківської, Запоріжської та Луганської областей, як повідомляє місцевий сайт новин, представлятимуть у саду ім. Шевченка квіти, насіння, добрива, кімнатні рослини тощо. Усього очікується прибуття більш ніж 70-ти квітникарів.

Вибір редакції

Гру
29
Подорожуйте разом з Terra Incognita

Ви мрієте провести час за містом? Кемпінг стає все більш популярним видом відпочинку, але не всі знають, що взяти з собою в таку подорож. Туристичні та кемпінгові приналежності — незамінне спорядження в інвентарі кожного туриста.

Гру
22
BRDO та Василь Кісіль і Партнери презентували новий функціонал Інспекційного порталу, що допоможе пережити податкові перевірки

Підприємці в Україні з острахом чекають на податкові перевірки. Невеликий бізнес не завжди має можливість отримувати фахову юридичну допомогу до, під час та після інспекцій.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією