Популярне

Чергові здобутки Тернополян

Іван Стребков став чемпіоном України з легкоатлетичного кросу і пройшов відбір на чемпіонат Європи

Чемпіонат України з кросу 30-31 жовтня завершився в Ужгороді.

Учасниками змагань були й інші тернопільські легкоатлети. Так, серед дівчат (U-16) на дистанції 1 км Діана Марущак (МОН, ОДЮСШ, тренери Дуда Б., Токарчук В.) посіла шосте місце, Оксана Долинчук (Більчак) («Динамо», ОДЮСШ, тренери Небельський В., Якимович А., Якимович Н.) серед жінок/молоді (U-23) теж стала шостою, восьме місце серед хлопців (U-18) на дистанції 3 км здобув Віктор Гнатюк, Дмитро Сулило був дев’ятим, а Владислав Кравчук став 12-м серед юніорів (U-20) на дистанції 6 км (МОН, ОДЮСШ, тренери Дуда Б., Дуда О.).

Як повідомляє Федерація легкої атлетики України, змагання такого рівня із цього виду спорту проводились в місті вперше з часів Незалежності України. Учасниками турніру стало понад 400 атлетів, – дорослих та юніорів. Відповідно до вікових категорій, спортсмени долали дистанцію в 1 км, 2 км, 3 км, 4 км, 6 км, 8 км та 10 км. Тернопільський атлет, майстер спорту України Іван Стребков став чемпіоном на дистанції 10 км серед чоловіків із результатом 30.57. Спортсмен – представник обласної ШВСМ та товариства «Динамо», тренер Олександр Степанюк.

Як повідомляє Федерація легкої атлетики України, 6-го листопада прямо з Ужгорода вирушить команда, яка 9 листопада в Чорногорії візьме участь в чемпіонаті АБАФ з кросу. Вона на 50 відсотків складатиметься з атлетів, які відібралися і на чемпіонат Європи, і на балканській першості хочуть ще раз перевірити себе в кросі. Після повернення звідти разом з іншими володарями путівок до Лісабона-2019 вони почнуть в Ужгороді готуватися безпосередньо на чемпіонат Європи. Цей збір триватиме з 10 до 30 листопада, і стане головним етапом підготовки.