Популярне

Коли білі речі – не білі…

Ні для кого не секрет, що з часом речі втрачають свій «товарний вигляд»: кольорові речі тьмяніють, втрачають яскравість, а білі – свою сліпучу білизну.

На прилавках магазинів можна знайти безліч засобів, які гарантують повернути « молодість» Вашим речам, але, на жаль, це не зажди успішно. особливо проблема з білими речами. З часом вони набувають сіруватого або жовтуватого відтінку. Наче біле, але…не біле. Що ж робити? Ця проблема не нова і наші бабусі боролися з нею своїми методами.

1.    У відро з гарячою водою додати декілька крапель марганцівки та 200 грам прального порошку. Замочити у цій воді речі та накрити кришкою. Зачекайте, коли вода охолоне до кімнатної температури та прополощіть.
2.    Речі з льону та хлопку повернуть свою білизну, якщо їх на декілька годин перед пранням замочити у воді з нашатирним спиртом. Він пом’якшує воду та не дає одягу жовтіти.
3.    Перекис також вибілює. Чайну ложку 3 % перекису розмішати у 2 літрах води, можна додати трохи соди. Одяг покласти в отриманий розчина на 15-20 хвилин та періодично перевертайте.
4.    Можна замочити речі у розчині господарського мила.
5.    Порошок гірчиці також поверне речам початковий вигляд. Розчиніть його у воді та замочіть на декілька годин одяг.

Секретів того, як повернути білизну речам існує безліч, якщо ж ці способи ще й мінімально шкідливі для речей та людини, то що може бути краще для справжньої господині?
 

Ірина Кардаш
Всі статті автора

Дім

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією