Популярне

Родина

Чоловік та дружина: різні погляди на одні речі

Чоловік та дружина різні не лише по ознакам статі, але й по сприйняттю світу. В яку б ситуацію ми не потрапили реакція чоловіка та жінки буде відрізнятися. Звісно, що у Вас буде наявна різниця у поглядах та смаках: Ви любите танці, а він футбол, він любить м’ясо і вважає Ваші салати голодною стравою. Це нормальні явища. Головне для Вас – зберегти сімʼю та бути щасливими.

Як правильно оголосити про заручини?

Поєднання двох сердець – одна із найважливіших подій у житті кожного із нас. І коли пропозицію зроблено, Вам хочеться повідомити про це всім якнайскоріше. Проте, не варто поспішати, адже існують певні правила етикету: кому як і коли варто повідомляти дану новину.

Заробіток у декретній відпустці

Звичайно, що кожному із нас потрібен дохід, аби вижити, враховуючи кризову ситуацію країни. Жінки, відправляючись у відпусту по догляду за дитиною, не мають змоги працювати так як раніше тобто: звично відвідувати офіс, працювати всі 8 годин.

Розрив стосунків. Як пережити важкі моменти у житті?

Розрив відносин – болюче б’є по тих парах, які мають довготривалі стосунки. Рано чи пізно хтось може стати ініціатором розриву. Неважливо, хто вирішив першим кинути партнера хлопець чи дівчина в будь-якому разі потрібно почати нове життя. Для тих, хто вирішив залишитися одним, хочемо порадити наступне:

Особливості осінніх прогулянок для дітей

Після розпеченого жаркого сонця та повітря нарешті можемо вдихнути прохолодне повітря. Осінь – чудова пора року для прогулянок парком. Кожному із нас треба бути уважним, особливо мамам, які мають малюків до 1 року.

Вихідні для двох

Незабаром вихідні. Осінній холод спонукає до того аби більше часу проводити із коханими людьми. Всі пари стараються провести час разом та із задоволенням. Дехто йде у ресторан, а інші замовляють піцу та дивляться улюблений кінофільм. Але є й багато інших цікавих ідей.

Що змушує дітей злитися на своїх батьків?

Батьки – це найдорожче що є у дитини та й кожного із нас. У моментах виховного процесу інколи, батьки зляться на дітей за неправильну поведінку, невиконання домашнього завдання чи із несправністю певної хатньої роботи.

Бутерброд для школяра

Розпочався новий навчальний рік. Батьки кожного ранку виряджають своїх дітей до школи. Раніше ми говорили про те, які найкращі поживні обіди готувати для школярів.

Розвиток для малюка: розмальовка

Молоді покоління із свого дитинства пам’ятають чудесні розмальовки із героями мультфільмів, або просто якісь класні звірі чи машинки. На сьогодні кількість розмальовок надзвичайно багато. Ще й до всього виробники зацікавлюють малюка віршами, логічними задачами чи наліпками.

А якщо завтра розлучення? Як допомогти дитині пережити складний момент у житті

У кожного із нас бувають різні моменти у житті. Деколи стається так, що сімейні стосунки не складаються, а сімʼя – розпадається прямо на очах. Такий розвиток подій негативно впливає на дорослих, а що вже говорити про дітей?

Скоро хрестини. Як обрати ім’я для малюка?

Щастя! У Вас з’явився малюк. Батьки завжди довго обирають ім’я для своєї дитини. Ця справа нелегка, адже обдумати потрібно ретельно. Ім’я – повинно підходити дитині, подобатися батькові та матері, а ще має пасувати по-батькові.

Жіноча поведінка. Яка вона?

Раніше ми вже говорили про те, що жінки часто псують свої відносини із чоловіками навіть не підозрюючи цього. Вони роблять певні дії так, що це прямо зачіпає чоловіків, а останні становляться сердитими за це.

Планшет – забавка для дитини

На сьогоднішній день електронні пристрої заполонили не лише доросле життя,але й дитяче. Так, вони стали невід’ємною частиною ігор, а для інших омріяною забаганкою на День народження.

Покращуємо пам’ять школярам

Сьогодні як ніколи дітям важко зосередитися. Особливо першокласникам, які тільки ступають перші кроки. З перших днів їм приходиться звикати до підручників та зошитів, вчити вірші на пам’ять. Як покращити пам’ять дитини та як допомогти школярам добре вчитися?

Виховання «страшилками»

Дитина відмовляється виконувати те, що має, відмовляється їсти, неслухняна і тд… ваші дії: «Прийде страшна баба-яга і забере тебе якщо ти не будеш їсти», «Якщо ти не слухаєшся прийде лікарка давати укол», «Якщо не наведеш порядок – прийде міліціонер», «Мені набридла твоя неслухняність віддам тебе…».

Якими діями жінки псують стосунки із чоловіками?

Кожна жінка як і чоловік мріє про хорошу міцну сім’ю. Але бувають моменти, що жінка сама шкодить своєму щастю навіть не усвідомлюючи цього. Їй здається, що вона дбає про чоловіка, а він цього не цінує, не сприймає та ще й дратується на неї.

Вибір редакції

Жов
19
З Будинку дитини у Центр реабілітації та паліативної допомоги - Тернопіль (Фото)

У зв’язку з недостатньою кількістю реабілітаційних центрів для дітей, МОЗ розробило постанову щодо правових основ для створення таких закладів. Визначено, що зазначений центр буде спеціалізованим закладом охорони здоров’я, який створюється з метою забезпечення потреб медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям.

Реклама
Загрузка...
Загрузка...
Афіша фільмів на KINOafisha.ua

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією