Популярне

Десять принципів зміцнення сім’ї

 В ХХІ столітті маючи доступ до усієї інформації, кожного дня переглядаючи життя інших людей виставлене на показ в соціальних мережах, дуже важко зберегти своє сімейне щастя. Молоді люди знають свої права, можливості та бажання все рідше хочуть один одному поступатися. Причиною цього виникають все частіші конфлікти, а то й руйнування сімей.

 Проте сім’я – це одна із сфер вашого життя, без добробуту якої ви не станете цілком щасливі. Тому варто докладати зусиль для її зміцнення. Можна виокремити десять принципів сімейного благополуччя та щастя.
1. Створення сімейних традицій – це можуть бути елементарне якесь заняття, яке вам усім до душі і яке ви будете виконувати кожного разу в один і той самий час. Це буде для вас щось особисте, сімейне, щось, що об’єднає вас із близькими людьми.
2. Віддавайте батькам 10% вашого доходу. Якщо у вас стабільний дохід, то необхідно допомагати батькам починаючи з того моменту, коли ви стали заробляти більше як вони.
3. Завжди відповідайте на дзвінки близьких людей. Люди постійно не мають часу, чимось зайняті, кудись спішать і досить часто ігнорують дзвінки рідних та близьких. Проте це не правильно, адже ми завжди знаходимо час для заняття тим, що нас цікавить. Потрібно і для рідних його знаходити.
4. Відключайтеся від роботи хоча б на один день у тиждень. Такі дні варто присвячувати своїй сім’ї, це допоможе вам зблизитися.
5. Потрібно постійно знати, що відбувається у ваших рідних. Досить часто при спілкуванні в сім’ях використовуються стандартні словосполучення, іншими словами шаблонні. Варто цікавитися подіями щиро, запитувати про деталі та не переключатися на інші теми. Потрібно вміти слухати близьких людей.
6. Займайтеся разом творчістю. Приділіть увагу заняттям, які подобаються ваші половинці та проводьте за ними разом час.
7. Робіть неочікувані подарунки. Це можуть бути якісь дрібнички, проте це має бути неочікувано та  несподівано для вашої половинки. Але це не має бути систематично.
8. Якщо сваритеся, то робіть це чесно та прямо. Інколи необхідні сварки в сімї для вираження емоцій, проте не варто зачіпати особисті сторони. Потрібно щиро та чесно висказати своє незадоволення та подивитися на ситуацію зі сторони вашої половинки.
9. Беріть на себе відповідальність за сім’ю.
10. Робіть компліменти. Це не мають бути завчені фрази чи красиві репліки. Ваші компліменти повинні бути щирими і йти з душі.  
Пам’ятайте, що з вами повинна бути та людина, яка розділяє ваші погляди на життя і дивиться з вами в одному напрямку. Сім’я – це ваша опора та підтримка і лише ви в праві робити вибір з ким її будувати.

Марійка Міньковська
Всі статті автора

7+Я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією