Популярне

5 найпоширеніших фраз, які дратують сильну стать

У сімейному житті кожна жінка добре знає свого чоловіка, незалежно від того, скільки часу вони перебувають у шлюбних відносинах.

Вона запам’ятала його улюблений колір, страву і музичну композицію, а риси характеру та темперамент вивчила краще своїх п’яти пальців: коханий буває романтичним або суворим, ніжним або агресивним, млявим або енергійним. І хоча жінка звикла до різних амплуа свого чоловіка, є декілька фраз, почувши які він намагається уникнути розмови й втекти подалі від дружини.

Тому, якщо Ваші сімейні стосунки розвиваються у правильному руслі й Ви не маєте бажання їх псувати – рекомендуємо не вживати нижчеперелічених фраз.

1. «Ти мене кохаєш?».  Повірте, Ваш чоловік не витрачав б скільки часу на некохану жінку. Звісно, що він відповість «Так, люба, дуже кохаю», але внутрішній баланс при цьому порушиться. Після такої фрази чоловіки очікують якогось прохання, наприклад, купити жінці шубу чи відпустити з подругами в ресторан. Мужчини звикли доводити свою любов не словами, а справами, тому після даного запитання вони не знають, чи задовільнить Вас словесна позитивна відповідь, чи потрібно знову щось зробити.

2. «Нам треба серйозно поговорити». Така фраза змушує чоловіка напружити тіло з голови до кінчиків пальців, починається паніка. Він підсвідомо вже згадує свої огріхи і заздалегідь готується до найгіршого. Ймовірно, Ви використали такий урочистий тон тому, що справді мова піде про щось важливе, можливо, про ту блондинку, яку він з дружніми намірами погодився підвезти сьогодні з роботи додому. Якщо Ви не хочете зайвий раз змусити серце коханого битися в шаленому ритмі від хвилювання, краще скажіть іншою фразою «Я хочу поговорити з тобою про День народження нашої донечки». Таке уточнення одразу розслабить та налаштує чоловіка на роздуми.

3. «Про що ти думаєш?». Інколи буває, що чоловік не хоче ділитися з партнеркою про свої роздуми, тоді на обличчі з’являється нерозуміюча усмішка, а у відповідь звучить «Та ні про що». Запам’ятайте, що задавши таке запитання, Ви забираєте право чоловіка на особисті помисли. У чоловічій голові можуть блукати безліч думок, аж ніяк з Вами не пов’язаних. Не змушуйте коханого брехати: «Про тебе, кохана, думаю. Тільки про тебе».

4. «Ти помітив, як я змінилася?». Не обманюйте себе даремними надіями. Звичайно, що не помітив. Чоловіку байдуже тонкі у Вас брови чи широкі, кругла форма нігтів чи квадратна. Він любить Вас цілком і повністю, не звертаючи уваги на такі дрібниці. Чоловік після такого запитання почуває себе ніяково через таку неуважність. Хочете, щоб він оцінив Вашу нову зачіску? Так і запитайте: «Тобі подобається моя стрижка?». Але при цьому не забудьте підійти якомога ближче.

Буває так, що пара давно зустрічається, але мужчина не спішить робити пропозицію руки і серця. У такому випадку існує 5-та заборонена фраза : «Коли ми одружимося?». Отримавши таке запитання, чоловіки ніколи не дають конкретної відповіді. Не спішіть, нехай коханий оцінить Вас, зіставить зі своїм ідеалом, оскільки у такій справі, як одруження, сильна стать не любить поспіху. Якщо Ви не хочете ще більше відтягувати цей процес у часі, то намагайтеся якомога рідше діставати чоловіка таким запитанням.
 

Ольга Рогацька
Всі статті автора

7+Я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією