Популярне

Сварки в сім’ї

Сімейні відносини ніколи не бувають ідеальними. Час від часу чоловік тадружина сваряться. Інколи в такій ситуації можна знайти правильну відповідь на якесь запитання, а інколи сварка настільки жорстока, що подружжя не розмовляють днями, а то й тижнями. 

Останнє погано впливає на стосунки взагалі. То що ж робити в даній ситуації? Як налагодити ті хороші відносини, що були до даної суперечки?
Для початку вияснимо причини, які можуть привести до сварки:
 Претензії, що виникають в нього (неї) стосовно Вас, Вашої поведінки.
Але в основному ці претензії є дрібними та побутовими (посуд, сміття, шкарпетки, гроші).
 Причиню сварок стають ревнощі, які є навіть до певного кола друзів, роботи, бо наприклад, вважається, що забагато вільного часу проводиться на роботі чи з друзями, а не з ним (нею).
 Сварки стаються і через стресові ситуації на роботі. Або ж втома настільки замучила Вас, і тут ще все розражає, ось і десь потрібно вилити .
 Коли з’являються діти, то тут може виникнути сварка на новій причині – правильності виховання дітей.
Якщо ж вже дійшла справа до сварки, то ніякому разі не можна:
1. Влаштовувати істерик,
2. Робити ультиматум,
3. Викликати почуття провини у партнера(ки),
Коли вже стався цей напружений момент, то як налагодити діалог знову?
Для цього варто трохи охолонути і включити розум, а не емоції. При спокої варто знайти саме джерело конфлікту. Почніть вести діалог, напевне, Ви знаєте свого чоловіку (дружину) і знайдете потрібні слова. Варто наголошувати на тому, що Ви розумієте його (її) точку зору, але для двох кращим варіантом є, а далі наводите свої аргументи. У помірному тоні це краще, аніж гнів
Головне це визнати свої помилки та цінувати один одного, а головне відновити 

Іннеса Свіца
Всі статті автора

7+Я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією