Популярне

А Ви отримали захищені носії особистих ключів?

Вже сьогодні стає зрозумілим, що прийняття «Антирейдерського закону», це ще один крок у боротьбі з можливим рейдерством – реалізувати свої злочинні схеми рейдерам стало складніше, а у деяких випадках – взагалі неможливо.

Так, 06.10.2016 Верховна Рада прийняла Закон України № 1666 – VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» (далі – Закон), який унеможливлює застосування поширених схем з відбирання майна та бізнесу.
Відповідно до вказаного Закону були внесені зміни, зокрема до Закону України «Про електронний цифровий підпис», якими передбачається, що державні реєстратори прав на нерухоме майно, державні реєстратори юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, нотаріуси також використовують лише захищені носії особистих ключів.
Захищений носій особистих ключів – надійний засіб електронного цифрового підпису, що призначений для зберігання особистого ключа та має вбудовані апаратно-програмні засоби, що забезпечують захист записаних на нього даних від несанкціонованого доступу, від безпосереднього ознайомлення із значенням параметрів особистих ключів та їх копіювання.
Відомі випадки, коли «хакери» зламували комп’ютери нотаріусів і державних реєстраторів, викрадали ключі та проводили реєстрацію. Тепер ключ до реєстрів зберігатимуть на окремому носії, тому технічно його буде неможливо зламати й отримати доступ до електронного ключа держреєстратора. Навіть якщо зламають комп’ютер, ключ отримати все одно не вдасться.
З 00:00 годин 01 квітня 2017 року програмне забезпечення реєстрів буде переведено в режим роботи із підтримкою виключно захищених носіїв ключової інформації, а тому пропонуємо державним реєстраторам та нотаріусам не зволікати і отримати їх завчасно у технічного адміністратора Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (Державне підприємство «Національні інформаційні системи» або його регіональні філії).
 

Бізнес

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією